A 2018. évi korcsoportok

U8 ‐ 6/7 évesek - 2012/2011‐ben születettek
U10 ‐ 8/9 évesek ‐ 2010/2009‐ben születettek
U12 ‐ 10/11 évesek ‐ 2008/2007‐ben születettek
U15 ‐ 12/13/14 évesek ‐ 2006/2005/2004-ben születettek
U18 ‐ 15/16/17 évesek ‐ 2003/2002/2001‐ben születettek
U21 ‐ 18/19/20 évesek  ‐ 2000/1999/1998-ban születettek
+21 - 1997 és előtte születettek
Masters - 35 év fölöttiek

Fighting és NeWaza súlykategóriák

U12
Lányok: -22 kg, -25 kg, -28 kg, -32 kg, -36 kg, -40 kg, -44 kg, -48 kg, 48+ kg
Fiúk: -24 kg, -27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg, -50 kg, 50+ kg

U15
Lányok: -32 kg, -36 kg, -40 kg, -44 kg, -48 kg, -52 kg, -57 kg, -63 kg, 63+ kg
Fiúk: -34 kg, -37 kg, -41 kg, -45 kg, -50 kg, -55 kg, -60 kg, -66 kg, 66+ kg,

U18
Lányok: -40 kg, -44 kg, -48 kg, -52 kg, -57 kg, -63 kg, -70 kg, 70+ kg
Fiúk: -46 kg, -50 kg, -55 kg, -60 kg, -66 kg, -73 kg, -81 kg, 81+ kg

U21, +21 és Masters
Nők: -49 kg, -55 kg, -62 kg, -70 kg, 70+ kg
Férfiak: -56 kg, -62 kg, -69 kg, -77 kg, -85 kg, -94 kg, 94+ kg

Online nevezés

A nevezés 2018. Március 26. 24:00-kor zárul!

Nyilvános nevezési felület (szerkesztés csak Google Drive-on keresztül lehetséges):
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lU4bVESi9X26LHH6vpwINuDHKoKWIXVPbxdFy2w7pbo

A Google fiókkal rendelkező klubvezetők a jujitsubudapestopen@gmail.com-ra írva igényelhetnek hozzáférést, a versenyzők adatainak feltöltéséhez.
Értelemszerűen mindenki a saját munkalapját tudja majd szerkeszteni, miután az létrehozásra került!

Beérkezett nevezések

Competition
Club
Country
First name
Last Name
Gender
Year of birth
Category
Weight(kg)
Event Nr.
Ne-waza Gi Szeged Ju-Jitsu HUN Donát Demeter M 2001 U18 63
Ne-waza Nogi Szeged Ju-Jitsu HUN Donát Demeter M 2001 U18 63
Ne-waza Gi Szeged Ju-Jitsu HUN Levente Gémes M 2005 U15 46
Ne-waza Nogi Szeged Ju-Jitsu HUN Levente Gémes M 2005 U15 46
Fighting KS Wataha Sosnowiec POL Natalia Walkiewicz F 1999 U21 49kg
Fighting Judo Koch POL Sylwia Wierzbowska F 2000 U21 62kg
Ne-waza Gi Judo Koch POL Sylwia Wierzbowska F 2000 U21 62kg
Fighting UKS Nakano Pogwizdów POL Kinga Gawłowska F 1999 U21 70 kg
Fighting Sparta Kuźnia Raciborska POL Julian Stencel M 2003 U18 55 kg
Fighting RKJJS POL Kamil Sobaszek M 2001 U18 60kg
Ne-waza Gi RKJJS POL Kamil Sobaszek M 2001 U18 60kg
Ne-waza Nogi RKJJS POL Kamil Sobaszek M 2001 U18 60kg
Fighting RKJJS POL Kacper Wieczorek M 2003 U18 66kg
Ne-waza Gi RKJJS POL Kacper Wieczorek M 2003 U18 66kg
Ne-waza Nogi RKJJS POL Kacper Wieczorek M 2003 U18 66kg
Ne-waza Gi BJJ Factory POL Alicja Stypułkowska F 2001 U18 57kg
Ne-waza Nogi BJJ Factory POL Alicja Stypułkowska F 2001 U18 57kg
Ne-waza Gi Octagon POL Paulina Śnieg F 2003 U18 57kg
Ne-waza Gi UKS Judo Koch POL Laura Sieradzan F 2001 U18 70kg
Fighting Roan Mysłowice POL Oskar Sikora M 2002 U18 60kg
Ne-waza Gi BJJ Factory POL Piotr Dudziński M 1999 U21 62kg
Ne-waza Nogi BJJ Factory POL Piotr Dudziński M 1999 U21 62kg
Ne-waza Gi Roan Mysłowice POL Monika Helak F 2000 U21 62kg
Ne-waza Gi Roan Mysłowice POL Denis Gawlik M 1998 U21 69kg
Fighting Roan Mysłowice POL Denis Gawlik M 1998 U21 69kg
Fighting Roan Mysłowice POL Ryan Gawlik M 2001 U18 73kg
Fighting RKJJS POL Dawid Mandrela M 2003 U18 55 kg
Ne-waza Gi RKJJS POL Dawid Mandrela M 2003 U18 55 kg
Ne-waza Gi BJJ Factory POL Radosław Jander M 2001 U18 66kg
Ne-waza Gi BJJ Factory POL Remigiusz Jander M 1998 U21 69kg
Duo Classic RKJJS POL Wiktoria Lechowicz Martyna Wowra F 1997 21+ Woman 26
Fighting UKS Ronin Team POL Miłosz Tokarczyk M 2001 U18 66kg
Fighting Satori Jaworzno POL Aleksandra Masternak F 2003 U18 48kg
Fighting Satori Jaworzno POL Patryk Urban M 2001 U18 62kg
Fighting UKS GKJ POL Wiktoria Wożniak F 2002 U18 57kg
Ne-waza Gi Koko Fight Club HUN Zoltán Oláh M 2000 U21 69
Ne-waza Nogi Koko Fight Club HUN Zoltán Oláh M 2000 U21 69
Ne-waza Gi Koko Fight Club HUN Boglárka Puskás F 2001 U18 70+
Ne-waza Nogi Koko Fight Club HUN Boglárka Puskás F 2001 U18 70+
Ne-waza Gi Koko Fight Club HUN Bence Skáfár M 1996 21+ 69
Ne-waza Nogi Koko Fight Club HUN Bence Skáfár M 1996 21+ 69
Fighting Macedonian Ju Jitsu Federation MKD Jakim Kolevski M 2007 U12 38
Fighting Macedonian Ju Jitsu Federation MKD Zoran Kolevski M 2007 U12 30
Fighting Macedonian Ju Jitsu Federation MKD Darko Stojanovski M 2007 U12 50
Fighting Macedonian Ju Jitsu Federation MKD Jana Velkovska F 2007 U12 40
Fighting Macedonian Ju Jitsu Federation MKD Katerina Acevska F 2006 U15 63
Duo Classic King Cobra HKSE HUN Dóra, Szűcs Róbert, Rácz F/M 2003/2002 U18 Mix 21
Ne-waza Gi King Cobra HKSE HUN Dóra Szűcs F 2003 U18 55
Fighting King Cobra HKSE HUN Dóra Szűcs F 2003 U18 55
Ne-waza Gi King Cobra HKSE HUN Róbert Rácz M 2002 U18 69
Fighting King Cobra HKSE HUN Róbert Rácz M 2002 U18 69
Duo Classic King Cobra HKSE HUN Zita, Filep Dániel, Kenderesi F/M 2002/2001 U18 Mix 21
Fighting King Cobra HKSE HUN Zita Filep F 2002 U18 56
Fighting King Cobra HKSE HUN Dániel Kenderesi M 2001 U18 69
Ne-waza Gi King Cobra HKSE HUN Fábián Balázs M 2004 U15 64
Fighting King Cobra HKSE HUN Fábián Balázs M 2004 U15 64
Ne-waza Gi King Cobra HKSE HUN Bence Szabó M 2002 U18 63
Fighting King Cobra HKSE HUN Bence Szabó M 2002 U18 63
Fighting King Cobra HKSE HUN Csaba Jóni M 2001 U18 80
Fighting JJK Minotaur Banja Luka BIH Aleksa Mačkić M 2004 U15 55
Fighting JJK Minotaur Banja Luka BIH Ognjen Glišić M 2003 U18 60
Fighting JJK Minotaur Banja Luka BIH Miloš Kuzmanović M 2000 U21 77
Fighting JJK Minotaur Banja Luka BIH Nikola Despotović M 1998 U21 77
Fighting JJK Minotaur Banja Luka BIH David Balaban M 2001 U18 73
Fighting SVS AUT Timur Dovtiev M 2006 U15 45
Fighting SVS AUT Mark Seitz M 2006 U15 41
Fighting SVS AUT Lena Gindl F 2005 U15 57
Fighting SVS AUT Drago Babic M 2008 U12 50+
Duo Classic JHA HUN Laura, Bakos Bálint, Bathó F/M 2006 U15 Mix 18
Ne-waza Gi JHA HUN Patrik Borbás M 2008 U12 26
Fighting JHA HUN Kíra Szálkai F 2005 U15 60
Fighting JHA HUN Ágnes Csillik F 2002 U18 59
Fighting JHA HUN Gábor Csillik M 2002 U18 80
Fighting JHA HUN Balázs Sinka M 2001 U18 71
Ne-waza Gi ZRTeam Vienna AUT Bayasgalan Batsaikhan M 1990 21+ 69
Ne-waza Nogi ZRTeam Vienna AUT Bayasgalan Batsaikhan M 1990 21+ 69
Ne-waza Nogi Tatami Centrum HUN András Szűcs M 1998 U21 77
Ne-waza Gi Tatami Centrum HUN Miklós Mitykó-Decendario M 2007 U12 34
Ne-waza Nogi Tatami Centrum HUN Miklós Mitykó-Decendario M 2007 U12 34
Ne-waza Gi Tatami Centrum HUN Lőrinc Nagy M 2005 U15 60
Ne-waza Nogi Tatami Centrum HUN Lőrinc Nagy M 2005 U15 60
Ne-waza Gi Tatami Centrum HUN Sándor Lakatos M 1993 21+ 69
Ne-waza Nogi Tatami Centrum HUN Sándor Lakatos M 1993 21+ 69
Ne-waza Gi Tatami Centrum HUN Botond Pataki M 1998 U21 69
Ne-waza Gi Tatami Centrum HUN Levente Győri M 2001 U18 66
Ne-waza Nogi Tatami Centrum HUN Levente Győri M 2001 U18 66
Ne-waza Gi Tatami Centrum HUN Ágoston Győri M 2006 U15 45
Ne-waza Nogi Tatami Centrum HUN Ágoston Győri M 2006 U15 45
Ne-waza Gi Tatami Centrum HUN Balázs Sárkány M 2001 U18 66
Ne-waza Nogi Tatami Centrum HUN Balázs Sárkány M 2001 U18 66
Ne-waza Gi Tatami Centrum HUN Fanni Székedi F 2006 U15 40
Ne-waza Nogi Tatami Centrum HUN Fanni Székedi F 2006 U15 40
Ne-waza Gi ZR TEAM HUNGARY HUN Akos Szekeres M 1987 21+ 85
Ne-waza Nogi ZR TEAM HUNGARY HUN Akos Szekeres M 1987 21+ 85
Ne-waza Gi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Erzsébet Váradi F 2001 U18 63
Ne-waza Gi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Erzsébet Váradi F 2001 U18 70
Ne-waza Nogi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Erzsébet Váradi F 2001 U18 63
Ne-waza Gi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Gergő Szalay M 1981 21+ 75
Ne-waza Nogi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Gergő Szalay M 1981 21+ 75
Ne-waza Gi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Szabina Szalay F 2007 U12 40
Ne-waza Nogi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Szabina Szalay F 2007 U12 40
Ne-waza Gi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Petra Szalay F 2009 U10 27
Ne-waza Nogi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Petra Szalay F 2009 U10 27
Ne-waza Gi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Csaba Szabó M 2007 U12 45
Ne-waza Nogi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Csaba Szabó M 2007 U12 45
Ne-waza Gi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Vivi Szabó F 2009 U10 27
Ne-waza Nogi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Vivi Szabó F 2009 U10 27
Ne-waza Gi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Zoárd Szűcs M 2009 U10 32
Ne-waza Nogi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Zoárd Szűcs M 2009 U10 32
Ne-waza Gi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Barna Szűcs M 2007 U12 37
Ne-waza Nogi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Barna Szűcs M 2007 U12 37
Ne-waza Gi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Lóránt Erdős M 1989 21+ 69
Ne-waza Gi ZR TEAM BUDAÖRS HUN Sándor Orosz M 1981 21+ 85
Ne-waza Gi ZR Team Farkasok HUN Wéber Zsolt M 1973 21+ 94
Ne-waza Gi ZR Team Farkasok HUN Pápai Szilárd M 2007 U12 28
Ne-waza Nogi ZR Team Farkasok HUN Pápai Szilárd M 2007 U12 28
Ne-waza Gi ZR Team Farkasok HUN Molnár Bátor M 2007 U12 48
Ne-waza Nogi ZR Team Farkasok HUN Molnár Bátor M 2007 U12 48
Ne-waza Gi ZR Team Farkasok HUN Baranyi Bendegúz M 2006 U15 42
Ne-waza Nogi ZR Team Farkasok HUN Baranyi Bendegúz M 2006 U15 42
Ne-waza Gi ZR Team Farkasok HUN Dajka Patrik M 1996 21+ 77
Ne-waza Nogi ZR Team Farkasok HUN Dajka Patrik M 1996 21+ 77
Ne-waza Gi ZR Team Farkasok HUN Németh Lajos M 1996 21+ 85
Ne-waza Nogi ZR Team Farkasok HUN Németh Lajos M 1996 21+ 85
Ne-waza Gi ZR Team Farkasok HUN Varga Antal M 1975 21+ 84
Ne-waza Gi PIT BJJ SE HUN Jennifer Kertész F 1994 21+ -70
Ne-waza Nogi PIT BJJ SE HUN Jennifer Kertész F 1994 21+ -70
Ne-waza Gi PIT BJJ SE HUN Bendegúz Monory M 1994 21+ -77
Ne-waza Nogi PIT BJJ SE HUN Bendegúz Monory M 1994 21+ -77
Ne-waza Gi PIT BJJ SE HUN Gergely Békési M 1990 21+ 94+
Ne-waza Nogi PIT BJJ SE HUN Gergely Békési M 1990 21+ 94+
Ne-waza Gi Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Gerda Belle F 2002 U18 43
Ne-waza Gi Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Martin Belle M 2000 U21 59
Ne-waza Gi Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Erik Vaczula M 2006 U15 52
Ne-waza Gi Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Dániel Száraz M 2007 U12 49
Fighting Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Gerda Belle F 2002 U18 43
Fighting Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Martin Belle M 2000 U21 59
Fighting Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Erik Vaczula M 2006 U15 52
Fighting Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Dániel Száraz M 2007 U12 49
Fighting Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Gábor Bomba M 1997 21+ 62
Duo Classic Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Szonja, Maloschik Erik, Vaczula F/M 2006/2004 U15 Mix 18
Duo Classic Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Dániel, Száraz Milán, Németh M 2007 U12 Man 13
Duo Classic Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Lujza, Andó Attila, Hahn F/M 2002/2003 U18 Mix 21
Duo Classic Óbudai Jutsu Kai kan SE HUN Zsombor, Verebélyi Csanád, Zambon M 2007 U12 Man 13
Ne-waza Gi Zr Team Muszashi HUN György Stágel M 2005 U15 44
Ne-waza Gi Zr Team Muszashi HUN László Stágel M 2007 U12 33
Ne-waza Gi Zr Team Muszashi HUN Benedek Alfréd Kovács M 2006 U15 47
Ne-waza Gi Zr Team Muszashi HUN Levente Jácint Juhász M 2006 U15 47
Ne-waza Gi Zr Team Muszashi HUN Csaba Monostori M 2007 U12 26
Ne-waza Gi Zr Team Muszashi HUN Inez Bognár F 2005 U15 44
Ne-waza Gi Zr Team Muszashi HUN Attila Varró M 2000 U21 61
Ne-waza Nogi Zr Team Muszashi HUN Attila Varró M 2000 U21 61
Ne-waza Gi Zr Team Muszashi HUN Péter Poós M 2000 U21 68
Ne-waza Nogi Zr Team Muszashi HUN Péter Poós M 2000 U21 68
Ne-waza Gi Zr Team Muszashi HUN Attila Üveges M 2005 U15 36
Ne-waza Nogi Zr Team Muszashi HUN Attila Üveges M 2005 U15 36
Ne-waza Nogi Zr Team Muszashi HUN Inez Bognár F 2005 U15 43
Ne-waza Gi Zr Team Muszashi HUN Boldizsár Balogh M 2007 U12 33
Fighting TEAM SLOVENIA SVN ALES VERBOVSEK M 1987 21+ 76
Fighting TEAM SLOVENIA SVN GREGOR PEPEL M 1994 21+ 84
Fighting TEAM SLOVENIA SVN TADEJ VRBEK M 1990 21+ 93
Fighting TEAM SLOVENIA SVN ZAN SKODA M 2001 U18 65
Fighting TEAM SLOVENIA SVN MASA MEDVESEK F 2002 U18 51
Fighting TEAM SLOVENIA SVN TINA CIGLER F 2002 U18 51
Fighting TEAM SLOVENIA SVN ANZE BOZIC M 2005 U15 49
Fighting TEAM SLOVENIA SVN KLEMEN KAJTNA M 2004 U15 59
Fighting TEAM SLOVENIA SVN ROK OMERZEL M 2004 U15 59
Fighting TEAM SLOVENIA SVN URBAN JAZBEC M 2004 U15 67
Ne-waza Gi TEAM SLOVENIA SVN ANZE VUJCIC M 1993 21+ 84
Fighting TEAM SLOVENIA SVN JAN VEBERIC M 2000 U21 76
Fighting TEAM SLOVENIA SVN TARA ŠTELCAR F 2003 U18 62
Fighting TEAM SLOVENIA SVN PIA DROBNE F 2003 U18 69
Fighting TEAM SLOVENIA SVN DEJAN DROBNE M 2001 U18 82
Fighting TEAM SLOVENIA SVN GASPER MAROLT M 2000 U21 84
Fighting TEAM SLOVENIA SVN GASPER MAROLT M 2000 U21+ 84
Fighting TEAM SLOVENIA SVN MATIC ILC M 1999 U21 76
Fighting TEAM SLOVENIA SVN TIM TOPLAK M 1995 21+ 76
Ne-waza Gi TEAM SLOVENIA SVN TIM TOPLAK M 1995 21+ 76
Fighting TEAM SLOVENIA SVN TIM CELCER M 1998 U21 76
Fighting TEAM SLOVENIA SVN TINI GLUVIC KOP M 1993 21+ 76
Fighting TEAM SLOVENIA SVN JULIJAN ZAKONJŠEK M 2004 U15 67
Fighting TEAM SLOVENIA SVN TIMOTEJ POKRAJAC M 2004 U15 54
Fighting TEAM SLOVENIA SVN ZALA KOSTANJŠEK F 2005 U15 43
Fighting TEAM SLOVENIA SVN LUKA SIRŠE M 2005 U15 49
Fighting TEAM SLOVENIA SVN NEJC ZOREC M 2002 U18 59
Fighting TEAM SLOVENIA SVN BENJAMIN PIRNAT M 2001 U18 72
Fighting TEAM SLOVENIA SVN LENA KOSTANJŠEK F 2002 U18 62
Fighting TEAM SLOVENIA SVN BARBARA SITER F 1993 21+ 61
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Vid Firujkič Jaka Divjak M 2005 U15 Man 16
Fighting TEAM SLOVENIA SVN MATEJ KRANJEC M 2000 U21 84
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Matic Jakšič Lovro Divjak M 2000 U21 Man 22
Fighting TEAM SLOVENIA SVN LOVRO DIVJAK M 2000 U21 84
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Sara Besal Tina Pelc F 1997/2000 21+ Woman 26
Fighting TEAM SLOVENIA SVN TINA PELC F 2000 U21 69
Fighting TEAM SLOVENIA SVN VID BELIČ M 2001 U18 82
Fighting TEAM SLOVENIA SVN NIKA KOTAR F 2004 U15 51
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Neli Podlogar Nika Kotar F 2006/2004 U15 Woman 17
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Nika Kotar Luka Čirovič F/M 2004/2003 U18 Mix 21
Fighting TEAM SLOVENIA SVN LUKA ČIROVIČ M 2003 U18 45
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Luka Čirovič Nejc Podlogar M 2003/2002 U18 Man 19
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Andraž Žlindra Gal Košir M 2002/2003 U18 Man 19
Fighting TEAM SLOVENIA SVN GAL KOŠIR M 2003 U18 59
Fighting TEAM SLOVENIA SVN ANDRAŽ ŽLINDRA M 2002 U18 65
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Toni Ambrožič Tina Pelc M/F 2000 U21 Mix 24
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Hana Rus Evelin Kožuh F 2008 U12 Woman 14
Fighting TEAM SLOVENIA SVN ANŽE GOLEŽ M 2006 U15 44
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Anže Golež Enej Žagar M 2006/2005 U15 Man 16
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Dea Doutlik Živa Antončič F 2005 U15 Woman 17
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Ajda Mihelič Karin Ambrožič F 2003/2004 U18 Woman 20
Fighting TEAM SLOVENIA SVN JAN DIVJAK M 2008 U12 37
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Jan Divjak Benjamin Vukalič M 2008 U12 Man 13
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Sara Divjak Neža Levstik F 2006/2005 U15 Woman 17
Fighting TEAM SLOVENIA SVN BENJAMIN VUKALIČ M 2008 U12 41
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Laura Zajc Jan Divjak F/M 2007 U12 Mix 15
Fighting TEAM SLOVENIA SVN MATIC JAKŠIČ M 2000 U21 68
Duo Classic TEAM SLOVENIA SVN Sara Besal Patricija Delač F 1997/1999 21+ Women 26
Fighting TEAM SLOVENIA SVN Luka FIRUJKIČ M 2000 U21 69
Fighting TEAM SLOVENIA SVN GAŠPER Marolt M 2000 U21 84
Fighting TEAM SLOVENIA SVN Laura Zajc F 2007 U12 39
Fighting TEAM SLOVENIA SVN NINA PIŠKUR F 2002 U18 70+
Fighting TEAM SLOVENIA SVN SIMON OGOREVC M 2000 U21 85
Fighting TEAM SLOVENIA SVN MARTIN MUSTAR M 2003 U18 55
Ne-waza Gi Mad Max Kempo Dojo HUN Renáta Magyari F 2005 U15 54
Ne-waza Nogi Mad Max Kempo Dojo HUN Renáta Magyari F 2005 U15 54
Ne-waza Gi Mad Max Kempo Dojo HUN Zsófia Ruschekl F 2006 U15 42
Ne-waza Nogi Mad Max Kempo Dojo HUN Zsófia Ruschekl F 2006 U15 42
Fighting Mornar Bar MNE Andrija Golić M 2008 U12 38
Fighting Mornar Bar MNE Ognjen Kuzmanović M 2007 U12 30
Fighting Mornar Bar MNE Elena Stojanović F 2006 U15 48
Fighting Mornar Bar MNE Tara Karišik F 2005 U15 44
Fighting Mornar Bar MNE Anja Višnjić F 2001 U18 70
Fighting Mornar Bar MNE Kristina Radosavović F 2007 U12 40
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Michael Freudenberger M 2007 U12 34
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Sebastian Götz M 2005 U15 41
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT David Bauer M 2006 U15 45
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Robert Mumm M 2005 U15 50
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Yannis Pallier M 2006 U15 60
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Dalian Noree M 2003 U18 46
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Matteo Friedl M 2003 U18 50
Ne-waza Gi Jiu Jitsu Federation Austria AUT Matteo Friedl M 2003 U18 50
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Lukas Bauer M 2003 U18 55
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Alexander Bauer M 2003 U18 60
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Brandon Escalona M 2001 U18 66
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Alexander Rokas M 2000 U21 73
Ne-waza Gi Jiu Jitsu Federation Austria AUT Alexander Rokas M 2000 U21 73
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Kilian Panzenböck M 2002 U18 66
Ne-waza Nogi Jiu Jitsu Federation Austria AUT Kilian Panzenböck M 2002 U18 66
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Matthias Weisz M 2000 U21 77
Ne-waza Gi Jiu Jitsu Federation Austria AUT Matthias Weisz M 2000 U21 77
Ne-waza Nogi Jiu Jitsu Federation Austria AUT Matthias Weisz M 2000 U21 77
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Daniel Tremel M 1993 21+ 69
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT David Mitterer M 1997 21+ 69
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Florian Hassl M 1989 21+ 85
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Rudolf Hainitz M 1977 21+ 94
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Rudolf Hainitz M 1977 21+ +94
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Daniel Heissenberger M 1997 21+ 94
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Sophie Weisz F 2007 U12 32
Ne-waza Gi Jiu Jitsu Federation Austria AUT Sophie Weisz F 2007 U12 32
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Sabrina Blümel F 2004 U15 57
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Vanessa Klinger F 2003 U18 52
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Lisa Fuhrmann F 2002 U18 63
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Lisa Fuhrmann F 2002 U18 62
Ne-waza Gi Jiu Jitsu Federation Austria AUT Lisa Fuhrmann F 2002 U18 63
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Julia Blawisch F 2002 U18 70
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Julia Blawisch F 2002 U18 70
Ne-waza Gi Jiu Jitsu Federation Austria AUT Julia Blawisch F 2002 U18 70
Ne-waza Gi Jiu Jitsu Federation Austria AUT Cornelia Bergen F 2000 U21 55
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Michaela Baumholzer F 1993 21+ 62
Fighting Jiu Jitsu Federation Austria AUT Bianca Feichtlbauer F 1987 21+ +70
Fighting VSD HUN Maja Medgyesi F 2007 U12 39
Fighting VSD HUN Dusán Ambrus M 2007 U12 41
Fighting VSD HUN Dalma Ambrus F 2009 U10 36
Fighting VSD HUN Vilmos Szilágyi M 2009 U10 26
Ne-waza Gi FOX Küzdősport Spot Egyesület HUN Benjamin Nagy M 2001 U18 66
Ne-waza Nogi FOX Küzdősport Spot Egyesület HUN Benjamin Nagy M 2001 U18 66
Ne-waza Gi FOX Küzdősport Spot Egyesület HUN Márk Mészáros M 1998 U21 72
Ne-waza Nogi FOX Küzdősport Spot Egyesület HUN Márk Mészáros M 1998 U21 72
Fighting Ju-Jitsu Club "ALFA" - Zagreb CRO IVAN DEJANOVIĆ M 1994 21+ -94
Fighting Ju-Jitsu Club "ALFA" - Zagreb CRO MARIN KOLAR M 1996 21+ -94
Fighting Ju-Jitsu Club "ALFA" - Zagreb CRO FILIP BOTONJIĆ M 2006 U15 -45
Fighting Ju-Jitsu Club "ALFA" - Zagreb CRO IVAN MATIĆ M 1996 21+ -94
Fighting Ju-Jitsu Club "ALFA" - Zagreb CRO VLADIMIR MUSTAPIĆ M 1997 21+ -94
Fighting Ju-Jitsu Club "ALFA" - Zagreb CRO JAN PERANIĆ M 1998 U21 -69
Fighting Ju-Jitsu Club "ALFA" - Zagreb CRO LUKA NIMAC M 1995 21+ -94
Ne-waza Gi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Karakó Hunor Tamás M 2008 U12 49
Ne-waza Nogi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Karakó Hunor Tamás M 2008 U12 49
Fighting Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Karakó Hunor Tamás M 2008 U12 49
Ne-waza Gi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Körmöndi Marcell M 2003 U18 59
Ne-waza Nogi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Körmöndi Marcell M 2003 U18 59
Fighting Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Körmöndi Marcell M 2003 U18 59
Ne-waza Gi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Körmöndi Richard M 2008 U12 41
Ne-waza Nogi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Körmöndi Richard M 2008 U12 41
Fighting Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Körmöndi Richard M 2008 U12 41
Ne-waza Gi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Szabó Alex M 2003 U18 54
Ne-waza Nogi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Szabó Alex M 2003 U18 54
Fighting Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Szabó Alex M 2003 U18 54
Ne-waza Gi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Juhász Máté M 2000 U21 77
Ne-waza Gi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Balogh Ádám M 1992 21+ 77
Ne-waza Nogi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Balogh Ádám M 1992 21+ 77
Ne-waza Gi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Kígyóssy Evelin F 2006 U15 52
Ne-waza Nogi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Kígyóssy Evelin F 2006 U15 52
Ne-waza Gi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Csoma Milán M 2008 U12 37
Ne-waza Nogi Miskolci JuJitsu Egyesület HUN Csoma Milán M 2008 U12 37
Fighting STUDENT - Novi Sad SRB Filip TRIVUNOVIC M 2000 U21 77
Fighting STUDENT - Novi Sad SRB Ivan DELLA CROCE M 1997 21+ 77
Fighting A.C.S. Free 4 Fight Timisoara ROU Daniliuc Alexandru Raul M 2001 U18 72
Fighting A.C.S. Free 4 Fight Timisoara ROU Moisa Iasmina Maria F 2007 U12 35
Fighting BBME HUN Zsuzsa Stanford F 2005 U15 63
Fighting BBME HUN Dániel Papp M 2007 U12 34
Fighting BBME HUN Ákos Indig M 2000 U21 65
Fighting BBME HUN Zalán Gubacsi M 2001 U18 58
Fighting BBME HUN János Vida M 1999 U21 74
Fighting BBME HUN Máté Kopcsányi M 2006 U15 46
Fighting BBME HUN Domonkos Bajári M 2007 U12 37
Fighting BBME HUN Levéd Gráner M 2008 U12 29
Fighting BBME HUN Nimród Orion Muzsai M 2004 U15 46
Ne-waza Gi BBME HUN Nimród Orion Muzsai M 2004 U15 46
Fighting BBME HUN Huba Kitán Muzsai M 2006 U15 47
Ne-waza Gi BBME HUN Huba Kitán Muzsai M 2006 U15 47
Fighting BBME HUN Bálint Strbka M 2006 U15 39
Fighting BBME HUN Dániel Metz M 2003 U18 69
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Tibor Ambrus M 1972 21+ 133
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Álmos Ambrus M 2002 U18 81
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Előd Ambrus M 2005 U15 55
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Máté Nagy M 2003 U18 58
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Márk Nagy M 2005 U15 36
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Csanád Nagy M 2007 U12 38
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Nimród Kecskeméti M 2002 U18 54
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Adrián Kontesz M 2004 U15 47
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Pál Gombos M 2009 U10 48
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Hunor Sípos M 2009 U10 33
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Melani Gombötő F 2005 U15 53
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Jázmin Kecskeméti F 2005 U15 45
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Liliána Bitó F 2007 U12 39
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Jázmin Jeremiás F 2001 U18 65
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Judit Sípos F 1984 21+ 61
Ne-waza Gi ZR Team Kistelek HUN Dániel Sípos M 1985 21+ 123
Ne-waza Gi Bugaci Futohonok Ifjusági Egyesület HUN Dominik Petrovics M 2006 U15 40
Fighting Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN József Farkas M 2003 U18 74
Fighting Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Judit Ádám F 2003 U18 65
Fighting Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Réka Kocsis F 2002 U18 66
Fighting Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Richárd Peták M 2001 U18 74
Fighting Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Vilmos Nagy M 1998 U21 57
Fighting Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Norbert Zagyi M 1995 21+ 69
Fighting Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Tibor Menyhárt M 1988 21+ 110
Fighting Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Zoltán Kalmár M 1987 21+ 110
Fighting Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Péter Szarka M 1993 21+ 58
Ne-waza Gi Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN József Farkas M 2003 U18 74
Ne-waza Gi Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Judit Ádám F 2003 U18 65
Ne-waza Gi Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Réka Kocsis F 2002 U18 66
Ne-waza Gi Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Norbert Zagyi M 1995 21+ 69
Duo Classic Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Judit, Ádám Réka Kocsis F 2003/2002 U18 Women 20
Duo Classic Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Richárd, Peták Vilmos, Nagy M 2001/1998 U21 Man 22
Duo Classic Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN József, Farkas Judit, Ádám M/F 2003 U18 Mix 21
Duo Classic Kígyó Dojo HS Jászapáti HUN Richárd, Peták Réka, Kocsis M/F 2001/2002 U18 Mix 21
Ne-waza Gi KyoNewaza Szövetség HUN Tóth András M 2002 U18 75
Ne-waza Gi KyoNewaza Szövetség HUN Klemencz Dániel M 1996 21+ 65
Ne-waza Nogi KyoNewaza Szövetség HUN Kulcsár Balázs M 1989 21+ 73
Ne-waza Gi KyoNewaza Szövetség HUN Bennárik Tibor M 1973 21+ 83
Ne-waza Gi MJJSZ (Siófok) HUN Balázs Király M 2003 U18 64,5
Ne-waza Nogi MJJSZ (Siófok) HUN Balázs Király M 2003 U18 64,5
Fighting Marcali VSZSE HUN Virág Dudás F 2003 U18 60
Ne-waza Gi Marcali VSZSE HUN Virág Dudás F 2003 U18 60
Fighting Marcali VSZSE HUN Balázs Kustos M 2006 U15 36
Ne-waza Gi Marcali VSZSE HUN Lívia Gáspár F 1979 21+ 60
Ne-waza Gi Marcali VSZSE HUN Rebeka Fülöp F 2005 U15 56
Ne-waza Gi Marcali VSZSE HUN Gergő Takács M 2008 U12 29
Ne-waza Nogi Marcali VSZSE HUN Gergő Takács M 2008 U12 29
Fighting Marcali VSZSE HUN Gergő Takács M 2008 U12 29
Fighting Marcali VSZSE HUN Zsolt Bogdán M 1996 21+ 72
Fighting Marcali VSZSE HUN Tamás Járfás M 2002 U18 62
Ne-waza Gi Marcali VSZSE HUN Tamás Járfás M 2002 U18 62
Ne-waza Gi Marcali VSZSE HUN Laura Kutor F 2006 U15 47
Fighting Marcali VSZSE HUN Laura Kutor F 2006 U15 47
Fighting Marcali VSZSE HUN Gergő Jóna M 2004 U15 41
Ne-waza Gi Marcali VSZSE HUN Anna Takács F 2008 U12 40
Ne-waza Gi Marcali VSZSE HUN Cintia Sági F 1999 U21 69
Fighting Marcali VSZSE HUN Nikolett Vida F 2001 U18 70
Fighting Marcali VSZSE HUN Zsolt Bogdán M 2003 U18 79
Fighting Marcali VSZSE HUN Máté Szalai M 2001 U18 70
Ne-waza Gi Kaishin van Diermen NLD Brian Frowyn M 1993 21+ 76
Fighting Van Diermensport NLD Genevieve Bogers F 1998 U21 61
Ne-waza Gi Kaishin Almere NLD Gonda Tamminga F 1997 21+ 78
Ne-waza Nogi Kaishin Almere NLD Gonda Tamminga F 1997 21+ 78
Ne-waza Nogi Kaishin van Diermen NLD Brian Frowyn M 1993 21+ 76
Fighting Shogun Mysłowice POL Tomasz Banarski M 2005 U15 55
Fighting Shogun Mysłowice POL Bartosz Bucki M 2002 U18 66
Fighting Shogun Mysłowice POL Adrian Głowacz M 2004 U15 55
Fighting Shogun Mysłowice POL Tomasz Głowacz M 1978 21+ 94
Fighting Shogun Mysłowice POL Sebastian Gąsior M 1996 21+ 94
Fighting Shogun Mysłowice POL Ruzgar Karakaplan M 2007 U12 34
Fighting Shogun Mysłowice POL Adrian Kluz M 2004 U15 60
Fighting Shogun Mysłowice POL Oskar Kudrys M 2001 U18 66
Fighting Shogun Mysłowice POL Karolina Makieła F 2002 U18 57
Fighting Shogun Mysłowice POL Katarzyna Makieła F 2002 U18 57
Fighting Shogun Mysłowice POL Filip Madejski M 2006 U15 41
Ne-waza Gi Shogun Mysłowice POL Filip Madejski M 2006 U15 41
Fighting Shogun Mysłowice POL Karol Sioła M 2001 U18 81
Fighting Shogun Mysłowice POL Wiktor Stolarz M 2004 U15 66
Fighting Shogun Mysłowice POL Gabriel Sroka M 2006 U15 37
Fighting Shogun Mysłowice POL Jan Sikora M 2005 U15 37
Fighting Shogun Mysłowice POL Piotr Sobota M 1981 21+ 94
Fighting Shogun Mysłowice POL Paweł Trefuń M 2004 U15 60
Ne-waza Gi Shogun Mysłowice POL Paweł Trefuń M 2004 U15 60
Fighting Shogun Mysłowice POL Kamil Torbus M 1995 21+ 85
Fighting Shogun Mysłowice POL Igor Wągrowski M 2004 U15 60
Ne-waza Gi Shogun Mysłowice POL Igor Wągrowski M 2004 U15 60
Duo Classic Shogun Mysłowice POL Paulina Włoczyk Martyna Włoczyk F 2007 U12 Woman 14
Fighting Shogun Mysłowice POL Paulina Włoczyk F 2007 U12 32
Fighting Shogun Mysłowice POL Martyna Włoczyk F 2007 U12 32
Fighting Shogun Mysłowice POL Kamil Włoczyk M 2004 U15 60
Fighting Team Bavaria GER Pia Van Thurenhout F 1981 21+ 55
Fighting Team Bavaria GER Andreas Knebl M 1990 21+ 77
Fighting Team Bavaria GER Christian Bold M 1987 21+ 69
Fighting Team Bavaria GER Bastian Schmidt M 2003 U18 50
Fighting Team Bavaria GER Lea Haupt F 2003 U18 57
Fighting Team Bavaria GER Alexander Pilz M 2002 U18 55
Fighting Team Bavaria GER Jonas Butz M 1992 21+ 115
Fighting Team Bavaria GER Stefanie Kron F 2000 U21 55
Fighting Team Bavaria GER Martin Perzlmeier M 2002 U18 60
Fighting Team Bavaria GER Carolin Peter F 1997 21+ 62
Fighting Team Bavaria GER Elias Pfab M 1998 U21 77
Fighting Team Bavaria GER Julia Häußle F 2000 U21 55
Fighting LKS Polonia Łaziska POL Sebastian Gembalczyk M 1979 21+ 77
Ne-waza Nogi LKS Polonia Łaziska POL Sebastian Gembalczyk M 1979 21+ 77
Fighting LKS Polonia Łaziska POL Karolina Sitek F 2001 U18 70
Ne-waza Gi Berserkers Bielsko Biała POL Jakub Kurowski M 2007 U12 34
Ne-waza Nogi Berserkers Bielsko Biała POL Jakub Kurowski M 2007 U12 34
Fighting UKS Judo Mysłowice POL Jakub Dziedzic M 2003 U18 60
Fighting Satori Jaworzno POL Szymon Łąka M 2007 U12 34
Fighting Satori Jaworzno POL Szymon Łąka M 2007 U12 38
Fighting Satori Jaworzno POL Dawid Machna M 2008 U12 42
Fighting Satori Jaworzno POL Dawid Machna M 2008 U12 46
Fighting Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego POL Dawid Mandrela M 2003 U18 55
Fighting Polska Federacja Ju Jitsu i Kobudo POL Wiktoria Szyjka F 2004 U15 63+
Ne-waza Gi Polska Federacja Ju Jitsu i Kobudo POL Wiktoria Szyjka F 2004 U15 63+
Fighting Satori Jaworzno POL Adela Niciarz F 2008 U12 40
Ne-waza Gi Satori Jaworzno POL Adela Niciarz F 2008 U12 40
Fighting UKS Judo Mysłowice POL Jakub Smaga M 2003 U18 81
Ne-waza Gi Roan Fight Club Katowice POL Patryk Dańkowski M 2005 U15 55
Ne-waza Nogi Roan Fight Club Katowice POL Patryk Dańkowski M 2005 U15 55
Fighting UKS Judo Mysłowice POL Patryk Zdrodowski M 2003 U18 60
Fighting UKS Judo Mysłowice POL Piotr Zdrodowski M 2004 U15 60
Fighting UKS Judo Mysłowice POL Marcin Włoka M 2003 U18 60
Fighting UKS Judo Mysłowice POL Igor Kozik M 2005 U15 41
Fighting Armagedon Strzyżów POL Filip Szlachta M 2008 U12 42
Fighting Armagedon Strzyżów POL Julia Pietrasz F 2007 U12 32
Ne-waza Gi Armagedon Strzyżów POL Julia Pietrasz F 2007 U12 32
Fighting Armagedon Strzyżów POL Gaja Tomala F 2003 U18 57
Fighting Armagedon Strzyżów POL Oliwier Salamon M 2006 U15 45
Fighting Armagedon Strzyżów POL Julia Witowska F 2005 U15 40
Fighting Armagedon Strzyżów POL Milena Salamon F 2008 U12 44
Fighting Armagedon Strzyżów POL Szymon Wójcik M 2003 U18 81
Fighting Armagedon Strzyżów POL Patryk Wnęk M 2002 U18 73
Fighting Armagedon Strzyżów POL Patrycja Wnęk F 2002 U18 57
Ne-waza Gi Rudzki Klub Karate i jujitsu POL Małgorzata Baucz F 2007 U12 32
Ne-waza Nogi Rudzki Klub Karate i jujitsu POL Małgorzata Baucz F 2007 U12 32
Fighting UKS Nakano Pogwizdów POL Filip Czupil M 2004 U15 55
Fighting UKS Nakano Pogwizdów POL Jacek Drewek M 2005 U15 45
Fighting UKS Nakano Pogwizdów POL Jakub Herrman M 2004 U15 55
Fighting UKS Nakano Pogwizdów POL Jan Klabecki M 2003 U18 66
Fighting UKS Nakano Pogwizdów POL Patryk Wesołowski M 2004 U15 50
Ne-waza Gi BJJ Factory Gliwice POL Wiktoria Kamieniak F 2000 U21 55
Ne-waza Gi BJJ Factory Gliwice POL Julia Bohosiewicz F 2004 U15 48
Fighting KS Wataha Sosnowiec POL Paweł Pisiałek M 1998 U21 85
Fighting KS Wataha Sosnowiec POL Magdalena Wichnera F 1999 U21 70
Fighting KS Wataha Sosnowiec POL Agata Niziurska F 1999 U21 55
Fighting KS Wataha Sosnowiec POL Weronika Planicka F 2003 U18 63
Fighting KS Wataha Sosnowiec POL Jakub Tarnowski M 2005 U15 34
Ne-waza Gi Spartan Knurów POL Jakub Gutt M 2002 U18 81
Fighting Spartan Knurów POL Oliwier Nowok M 2004 U15 41
Ne-waza Gi Spartan Knurów POL Oliwier Nowok M 2004 U15 41
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Karolina Simińska F 1997 21+ 49
Ne-waza Gi Roan Fight Club Mysłowice POL Wiktoria Paliwoda F 2007 U12 40
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Bartłomiej Drozd M 2007 U12 46
Ne-waza Gi Roan Fight Club Mysłowice POL Bartłomiej Drozd M 2007 U12 46
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Jakub Byczak M 2005 U15 55
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Wiktoria Kimel F 2001 U18 70+
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Bartosz Kimel M 2004 U15 60
Ne-waza Gi Roan Fight Club Mysłowice POL Bartosz Kimel M 2004 U15 60
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Igor Guzy M 2008 U12 38
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Oliwier Langner M 2006 U15 50
Ne-waza Gi Roan Fight Club Mysłowice POL Oliwier Langner M 2006 U15 50
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Kuba Pacwa M 2006 U15 60
Ne-waza Gi Roan Fight Club Mysłowice POL Kuba Pacwa M 2006 U15 60
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Iwo Filus M 2006 U15 41
Ne-waza Gi Roan Fight Club Mysłowice POL Iwo Filus M 2006 U15 41
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Kamila Janota F 2006 U15 44
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Sebastian Nojman M 2001 U18 66
Ne-waza Gi Roan Fight Club Mysłowice POL Nicola Chwalisz F 2001 U18 55
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Patryk Kostrzewa M 2005 U15 66
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Damian Kostrzewa M 2007 U12 30
Ne-waza Gi Roan Fight Club Mysłowice POL Damian Kostrzewa M 2007 U12 30
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Mikołaj Zipper M 2006 U15 37
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Emilia Zipper F 2004 U15 57
Ne-waza Gi Roan Fight Club Mysłowice POL Emilia Zipper F 2004 U15 57
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Igor Kukwa M 2005 U15 50
Ne-waza Gi Roan Fight Club Mysłowice POL Igor Kukwa M 2005 U15 50
Fighting Roan Fight Club Mysłowice POL Marcel Grysiak M 2002 U18 66
Fighting UKS CS Toshi POL Jan Kielak M 2001 U18 66
Fighting UKS CS Toshi POL Igor Popłoński M 2004 U15 66
Fighting UKS Samuraj Bukowno POL Jagoda Biały F 2008 U12 28
Fighting UKS Samuraj Bukowno POL Marianna Gil F 2008 U12 40
Fighting UKS Samuraj Bukowno POL Roksana Kurek F 2008 U12 32
Fighting UKS Samuraj Bukowno POL Emilia Cieślak F 2007 U12 36
Fighting UKS Samuraj Bukowno POL Sebastian Magier M 2006 U15 37
Fighting UKS Samuraj Bukowno POL Tymon Sadok M 2008 U12 34
Ne-waza Gi Roan Fight Club Katowice POL Michał Zieliński M 1993 21+ 94+
Duo Show Roan Fight Club Katowice POL Tomasz Głowacz Michał Zieliński M 1978/1993 21+ Men 55
Fighting śląsk POL Nikodem Figlus M 2004 U15 45
Fighting śląsk POL Olaf Figlus M 2006 U15 34
Fighting Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego POL Natasza Siódmok F 2002 U18 57
Ne-waza Gi Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego POL Natasza Siódmok F 2002 U18 57
Ne-waza Gi Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego POL Kuba Nowacki M 2003 U18 66
Ne-waza Gi Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego POL Kacper Mogielski M 2003 U18 81+
Fighting Judo & Ju jitsu club ,,N&F" SRB Miloš Miljković M 2001 U18 73
Fighting Judo & Ju jitsu club ,,N&F" SRB Filip Trajković M 1999 U21 94
Fighting Judo & Ju jitsu club ,,N&F" SRB Nikola Trajković M 1997 21+ 85
Fighting Torashin Dojo N.H.K.A. HUN Szófia Mercédesz Nemes F 2007 U12 45,6
Fighting Torashin Dojo N.H.K.A. HUN Csaba Zsigmond-Székely M 1995 21+ 89
Ne-waza Gi Torashin Dojo N.H.K.A. HUN Csaba Zsigmond-Székely M 1995 21+ 89
Ne-waza Gi Torashin Dojo N.H.K.A. HUN Soma Soltész M 2004 U15 57
Fighting Torashin Dojo N.H.K.A. HUN Endre Varsányi M 2000 U21 73
Fighting Torashin Dojo N.H.K.A. HUN István Tamás Gulyás M 1995 21+ 93
Fighting Torashin Dojo N.H.K.A. HUN Alexander Nemes M 2009 U10 25,4
Fighting TSV Lindenberg 1994 e.V. GER Chiara Werner F 2003 U18 46
Fighting TV Neugablonz GER Tobias Westphal M 2007 U12 38
Ne-waza Gi TV Neugablonz GER Tobias Westphal M 2007 U12 38
Fighting TV Neugablonz GER Mila Wille F 2006 U15 40
Fighting TV Neugablonz GER Juliane Meier F 2003 U18 52
Ne-waza Gi TV Neugablonz GER Juliane Meier F 2003 U18 52
Fighting TV Neugablonz GER Jason Wille M 2002 U18 66
Ne-waza Gi TV Neugablonz GER Jason Wille M 2002 U18 66
Fighting TV Neugablonz GER Severin Lindner M 1999 U21 62
Ne-waza Gi TV Neugablonz GER Severin Lindner M 1999 U21 62
Fighting TV Neugablonz GER Sebastian Storch M 1998 U21 77
Fighting TV Neugablonz GER Nicolas Lindner M 1996 21+ 62
Ne-waza Gi TV Neugablonz GER Nicolas Lindner M 1996 21+ 62
Fighting TV Neugablonz GER Dominik Storch M 1995 21+ 77
Ne-waza Gi Zalaegerszegi Brazil Jiu-Jitsu SE. - Bocfölde KSZO HUN Kíra Ferenczi F 2007 U12 -36
Ne-waza Nogi Zalaegerszegi Brazil Jiu-Jitsu SE. - Bocfölde KSZO HUN Kíra Ferenczi F 2007 U12 -36
Ne-waza Gi Zalaegerszegi Brazil Jiu-Jitsu SE. - Bocfölde KSZO HUN Alexa Tóth F 2004 U15 -48
Ne-waza Nogi Zalaegerszegi Brazil Jiu-Jitsu SE. - Bocfölde KSZO HUN Alexa Tóth F 2004 U15 -48
Ne-waza Gi Zalaegerszegi Brazil Jiu-Jitsu SE. - Bocfölde KSZO HUN Dominik Horváth M 2008 U12 -42
Ne-waza Nogi Zalaegerszegi Brazil Jiu-Jitsu SE. - Bocfölde KSZO HUN Dominik Horváth M 2008 U12 -42
Ne-waza Gi Zalaegerszegi Brazil Jiu-Jitsu SE. - Bocfölde KSZO HUN Kristóf Kulcsár M 2005 U15 -45
Ne-waza Nogi Zalaegerszegi Brazil Jiu-Jitsu SE. - Bocfölde KSZO HUN Kristóf Kulcsár M 2005 U15 -45
Ne-waza Gi Zr Team Hungary HUN Fruzsina Guzsván-Nagy F 1987 21+ 62
Ne-waza Nogi Zr Team Hungary HUN Fruzsina Guzsván-Nagy F 1987 21+ 62
Ne-waza Gi Zr Team Hungary HUN Peter Guzsván M 1992 21+ 77
Ne-waza Nogi Zr Team Hungary HUN Peter Guzsván M 1992 21+ 77
Ne-waza Gi ZR Team Hungary HUN Ivett Lenthe F 1967 21+ 66
Ne-waza Nogi ZR Team Hungary HUN Ivett Lenthe F 1967 21+ 66
Ne-waza Gi ZR Team Hungary HUN Péter Szabó M 1990 21+ 69
Ne-waza Gi ZR Team Hungary HUN Robin Kiss M 1994 21+ 77
Ne-waza Nogi ZR Team Hungary HUN Robin Kiss M 1994 21+ 77
Ne-waza Gi Zr team Orgovány HUN Anett Tóth F 2000 U21 55
Ne-waza Gi Zr team Orgovány HUN Zoltán Tóth M 1978 21+ 85
Ne-waza Gi ZrTeamPécs HUN Tamás Gerényi M 1996 21+ 85
Ne-waza Nogi ZrTeamPécs HUN Tamás Gerényi M 1996 21+ 85
Ne-waza Nogi ZrTeamPécs HUN Attila Cziffra M 1988 21+ 85
Ne-waza Nogi ZrTeamPécs HUN László Magyar M 1995 21+ 85
Ne-waza Nogi ZrTeamPécs HUN Cretu Christian M 1996 21+ 69
Ne-waza Gi ZrTeamPécs HUN Olivér Herceg M 1994 21+ 77
Ne-waza Nogi ZrTeamPécs HUN Péter Bors M 1995 21+ 94
Duo Show Vörös Sárkány Goshin Ju Jitsu Egyesület HUN Ádám, Krupa Péter Ferenc, Ledneczki M 1988/2000 21+ Men 55
Duo Show Vörös Sárkány Goshin Ju Jitsu Egyesület HUN Dorina, Simon Sándor, Tóth F/M 2006 U15 Mix 54
Ne-waza Gi WBJ Jiu Jitsu HUN Nóra Pál F 1982 21+ 65
Ne-waza Nogi WBJ Jiu Jitsu HUN Nóra Pál F 1982 21+ 65
Ne-waza Gi WBJ Jiu Jitsu HUN Nikoletta Elsasser F 1983 21+ 61,5
Ne-waza Nogi WBJ Jiu Jitsu HUN Nikoletta Elsasser F 1983 21+ 61,5
Ne-waza Gi WBJ Jiu Jitsu HUN Olivér Hideg M 2001 U18 82
Ne-waza Nogi WBJ Jiu Jitsu HUN Olivér Hideg M 2001 U18 82
Ne-waza Gi WBJ Jiu Jitsu HUN Péter Micsik M 2001 U18 84
Ne-waza Nogi WBJ Jiu Jitsu HUN Péter Micsik M 2001 U18 84
Ne-waza Gi WBJ Jiu Jitsu HUN Gergely V. Horváth M 2001 U18 81
Ne-waza Nogi WBJ Jiu Jitsu HUN Gergely V. Horváth M 2001 U18 81
Fighting Marcali VSZSE HUN Eszter Fekete F 2009 U10 42,7
Fighting Marcali VSZSE HUN János Fekete M 2006 U15 30